Te rzeczy robią Cię mniej atrakcyjnym

Wiesz z mojego bloga i kanału na YouTube jakie rzeczy sprawią, że będziesz bardziej atrakcyjny. Teraz czas na przybliżanie zachowań, które mogą nas prędko spalić w oczach osoby, którą poznajemy. Niezależnie od tego czy staramy się przypodobać nowo poznanej kobiecie, czy mężczyźnie, nie powinniśmy robić paru rzeczy.

To jest moja lista rzeczy, których moim zdaniem nie powinniśmy robić. Możesz zaczerpnąć stąd pomysły i stworzyć swoją własną listę. Sprawdź czego nie robić jeśli chcesz być atrakcyjny.

1. Bycie agresywnym i zbyt władczym.

Poznając nową kobietę, często warto pokazać, że nie jesteśmy ofiarą losu, i że potrafimy kierować spotkanie, tak jak my chcemy. Problem pojawia się wtedy, gdy staramy się być zbyt władczy i kobieta przez to czuje się stłamszona. Dopiero co Cię poznała, a Ty jej rozkazujesz jakieś rzeczy. Jest różnica pomiędzy delikatną dominacją, którą możesz wprowadzać na początku znajomości, a przesadną władczością.


Podobna sytuacja tyczy się agresji. Są różne metody radzenia sobie z tłumioną wewnątrz agresją. Najlepszym rozwiązaniem jest sport, lub sporty walki. Najgorszym rozwiązaniem jest przelewanie swojego gniewu na najbliższe osoby. Zdecydowanie zrazimy nowo poznaną osobę, gdy będziemy zbyt agresywni.

2. Poczucie bycia lepszym od innych

Każdy z nas przechodził przez ten etap. Myśl w głowie mówiąca “Jestem lepszy od Ciebie, od Was wszystkich”. Nie jestem psychologiem, żeby powiedzieć czy to dobrze. Wydaję mi się, że w jakimś stopniu tak. Buduje to poczucie naszej własnej wartości. Sporym minusem jest jednak to, że często nie liczymy się ze zdaniem innych.

Część mężczyzn poznając kobiety, traktuje je z góry. Nie pozwalamy im dojść do głosu, lub uważamy że ich słowa są mniej ważne od naszych. Jest to spory błąd, przez który kobiety nie czują się swobodnie w relacji, którą staramy się z nimi budować. Jeśli w grupie znajomych opowiadasz żarty wyśmiewające kobiety, to możesz nie zwrócić na siebie uwagi :/.

3. Życie na pokaz

Patrząc krótkodystansowo – ok. Możesz mieć sporo benefitów. Kupujesz drogie driny, chodzisz do popularnych klubów. Nosisz też markowe ubrania, do domu wracasz uberem, a Twój Iphone jest nówka sztuka. Problem pojawia się w momencie, gdy Cię na to nie stać. Dorastając w Krakowie, widziałem kumpli, którzy właśnie w ten sposób żyli.

Jest to najłatwiejszy sposób na szybkie wyróżnienie się. Nie trzeba długo myśleć, żeby dostrzec, że pieniędzmi starasz się zakryć swoje kompleksy. Finalnie robi Cię to zdecydowanie mniej atrakcyjnym. Spoglądając na Ciebie z boku, można zobaczyć słabszą jednostkę, która nie ogarnia życia. Dlatego właśnie znalazło się to na liście rzeczy, przez które jesteś mniej atrakcyjny.

4. Brak podstaw higieny

Mam nadzieję, że jako osoba czytająca mojego bloga na bieżąco nie popełniasz tych błędów, które opiszę poniżej. Mimo wszystko muszę o nich wspomnieć. Będąc na studiach, poznałem osoby pochodzące z mniejszych miejscowości i wsi (nie ubliżając oczywiście), które przyjeżdżając do Krakowa, średnio potrafiły się zachować i brakowało im trochę higieny.

Podstawami, o których musimy pamiętać, ponieważ staniemy się mniej atrakcyjni, to:
– Mlaskanie
– Zapominanie o antyperspirancie
– Broda ze zbyt dużymi prześwitami
– Brzydki zapach z ust

Tak jak wspominałem. Nie powinno się to Ciebie tyczyć, ale warto wspomnieć

5. Picie za dużo

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie był najbardziej “wyluzowany” podczas wyjścia na miasto. Ważne jest, żeby starać się ograniczać i nigdy nie być tym najbardziej najeba*ym. Często możemy wtedy mówić bez ładu i składu. Następnego dnia możemy czegoś nie pamiętać, lub co się często zdarza, będziemy zarywać do kobiety, która za dnia nie będzie nam się już aż tak podobała.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: