Rzeczy, których mężczyzna nie powinien robić

Panowie… mężczyzna zawsze powinien się pokazać z jak najlepszej strony. Powinniśmy się starać wyróżnić w grupie, w której przebywamy. Jest lista rzeczy, które automatycznie nas mogą w mniejszym lub większym stopniu spalić w oczach kobiety, lub mężczyzny, którym chcemy zaimponować. Kojarzysz jak czasem kobiety mówią “Ja bym chciała starszego mężczyznę”? Mówią tak dlatego, że obrzydzają je rzeczy z listy poniżej. Nie rób ich, a z pewności zwiększysz swoją szansę u kobiet!

Wdawać się w bójki bez powodu

Do tego chyba trzeba dorosnąć. Mieszkam w Krakowie, mieście pełnym turystów. Niejednokrotnie miałem sytuacje, w której się komuś nie spodobałem i chciał ze mną walczyć. Nawet jeśli miałbym w 100% pewność, że wygram to wiem, że nie warto. Dla większości kobiet bójki nie są atrakcyjne, i nie czują potrzeby żeby ich mężczyźni stawali się samcami alfa. Zabrzmię jak psycholog w szkole, ale przemoc to nie jest rozwiązanie. Zaimponuj tym jak wyglądasz, a nie za pomocą przemocy.

Mieć zabrudzony samochód

Butelki, puszki, ramka po fajkach, i tektura z maka. Każdy z nas to zna. Najczęściej to samochód naszego kumpla. Gorzej kiedy to nasz samochód. Tu nawet nie chodzi o to, że kobiety tego nie lubią… Nikt tego nie lubi. Nie mówię, że masz jeździć ze swoim samochodem co tydzień na myjnie, i odkurzać go w środku. Po prostu posprzątaj w nim śmieci.

Nie badz oblesnym publicznie.

Czy dalej się używa słowa gimbus, gdy już nie ma gimnazjum? Na potrzeby tego wpisu użyjmy. W gimnazjum wielu z nas chce się wyróżnić z tłumu. Niestety nie mamy pomysłu jak to robić, i się ośmieszamy. Może i naszych kolegów w tym wieku bawi bekanie, purkanie, i wydawanie dziwnych dźwięków, ale dziewczyn nie. Patrzą na to z obrzydzeniem. Najgorzej kiedy te osoby dorastają, i zaczynają publicznie być obleśnymi. Dłubanie w nosie, bekanie, niemycie się, i pierdzenie w autobusie bo nikt nie wie, że to my. Panowie, dorośnijmy mentalnie i stańmy się mężczyznami

Nigdy nie bądź za słabo ubranym.

Typowy scenariusz – wyjście ze znajomymi, lub impreza rodzinna. Dookoła dziesiątki osób, a obok my. Nie możemy odstawać poprzez źle dobrany ubiór. Taka sytuacja jest zabójcą pewności siebie. Na wyjście ze znajomymi zwykła casualowa koszula zawsze będzie odpowiednia. W przypadku imprez rodzinnych trzeba będzie sięgnąć po elegantszą koszule. To są podstawy żebyś nie był za słabo ubranym. Oczywiście koszule muszą być dobrze dobrane do twojej budowy ciała.

Nigdy nie pij najwięcej

Zgaduje, że każdy z nas to przerabiał. Każdy miał sytuacje, że był tym najbardziej “wyluzowanym” po wrzuceniu w siebie paru browarków. Jesteśmy w Polsce, i większość z nas lubi się napić. Postaw sobie za cel aby jednak nie być najbardziej pijaną facetem w towarzystwie. Język nam się nie będzie plątał, łatwiej się dogadamy z kobietami, i zaoszczędzimy hajsy. Trzeźwy mężczyzna > Pijany mężczyzna.

Twoje życie to nie sport. nie bądź fanboyem

Uwielbiam sport. Jestem fanem Manchesteru United i interesuje mnie jak im idzie w lidze (albo ostatnio nie idzie :/ ). Nazwałbym to całkiem zdrowym hobby. W Polsce jednak mamy tendencje do tego, żeby pełnym sercem podążać za swoim klubem. Jeżeli ktoś obrazi nasz ukochany klub, to możemy zacząć się bić, wyzywać, wdawać w dyskusje. To nie ma sensu. Jeżeli Twój klub przegrywa, a do Ciebie później nie można podejść, bo jesteś zdenerwowany, to masz problem. Kobiety lecą na mężczyzn. Nie na chłopców.

Przestań myslec, że dbanie o siebie jest niemęskie

W worku niemęskich rzeczy jest naprawdę wiele czynności. Niektórzy wrzucają do niego golenie pach, używanie kremów, i regulacje brwi. Panowie… mam chodzić śmierdzący, z martwym naskórkiem na twarzy, dlatego że to jest męskie? Bullshit. Dbanie o siebie nie jest niczym niemęskim. Możesz robić, to co chcesz, żeby wyglądać jak najlepiej i podobać się kobietom. Niech Twoi “męscy” koledzy dalej żyją w swoim świecie.

Spermić

Tego słowa możesz nie znać. Łap opis ze strony miejski.pl

To jest mężczyzna, którym nie możesz być. Nie wyrwiesz nikogo na litość, ani na ofiarę losu, czy jakkolwiek to nazwać. Spermienie tyczy się też tindera.

Lista to może być zdecydowanie dłuższa. Są dziesiątki rzeczy, których nigdy nie powinniśmy robić, te powyżej są jedynie najpopularniejsze. Jeżeli chcemy się wyróżnić, róbmy to w pozytywnym sensie i dajmy się zapamiętać jako interesujący mężczyzna.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: