Rzeczy, Które Mężczyźni Robią Żeby Lepiej Wyglądać

Panowie, każdy z nas chce wiedzieć jak wyglądać przystojnie. Mężczyźni z okładek mają pewne czynności, które odróżniają ich od zwykłych chłopców. Oni wiedzą co zrobić, żeby zawsze wyglądać przystojnie i odpowiednio. Wielu z nas nie ma pojęcia co może zrobić aby jeszcze lepiej wyglądać i jakich sztuczek może stosować. To częsty problem w Polsce i wielu chłopaków się z nim boryka. Dziś mam dla was rozwiązanie. Łapcie rady ,które sprawią, że będziecie wiedzieć jak wyglądać przystojnie.
Co robią mężczyźni, którzy są od nas przystojniejsi?

Regularnie chodzą do fryzjera / barbera

Przystojni mężczyźni dobrze wiedzą, że włosy, które odstają i sterczą, odstraszając kobiety. Włosy nie mogą nachodzić na ucho ani dziwnie się odbijać na karku (to jest spory problem u mnie przy długich włosach). Jeżeli chcesz mieć porządną fryzurę, powinieneś chodzić do barbera co 2-3 tygodnie. Polecam Ci stronę booksy do rezerwacji wizyt.

Troszczą się o brodę

O ile takową mają. Pamiętaj, że nie powinieneś spieszyć się z brodą. Jeżeli masz niewiele włosów, to raczej odpuść i postaraj się o brodę za jakiś czas. Przystojni mężczyźni, którzy mają brodę, dbają o nią, i nie zapuszczają jej. Podstawą jest wygolenie włosów na szyi oraz na policzkach ponad górną linią. Kolejnym etapem jest kupno kartacza do brody, którym wyczeszesz swoją brodę.

Nie oszczędzają na dbaniu o siebie

Dobrze wyglądający mężczyźni mają sporo kosmetyków. Ty możesz uważać, że to nie jest męskie, ale czasy się na tyle zmieniły, że nikt nie chce patrzeć na kogoś tłustą cerę. Spróbuj myć twarz rano i wieczorem żelem do mycia twarzy. Stosuj peelingi i kremy. Dobierz odpowiednie produkty, do problemów jakie masz ze swoją cerą. Myją twarz dwa razy dziennie. Ważne jest, żeby używać odpowiednio przeznaczonych do tego produktów.

Regulują brwi

Czasy gdy śmiano się ze Szpaka, że reguluje brwi przeminęły. Sam mam bardzo gęste brwi,\ i mam do wyboru albo być męski ze zrośniętymi brwiami, albo przystojny z wyregulowanymi. Wybór jest prosty. Do ogarnięcia brwi wystarczy pęseta, lub ręczny trymer. Celem regulacji brwi jest usunięcie włosów pomiędzy oraz tych, które wychodzą poza naturalną linię brwi.

Chodzą w dobrze dobranych ubraniach

Przystojnych mężczyzn nigdy nie zobaczysz w za dużym t-shircie, lub w brudnych spodniach. Oni są na wysokim poziomie dbania o siebie, i wyrzucili z szafy stare ubrania. Na zakupach skupiają się na tym aby, koszulka dobrze na nich leżała. Kompletnie nie skupiają się na logo, które jest na koszulce.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: