Regulowanie Męskich Brwi

Sam mam bardzo gęste brwi i sam przez długi czas nie chciałem ich regulować. Później sięgnąłem po pęsetę, ale absolutnie nikt o tym nie mógł wiedzieć. Czasy się jednak zmieniły i regulacja brwi nie jest już powodem do wstydu. Głupotą wręcz jest nieregulowanie brwi i pozwolenie naszej brwi się zrastać w imię męskości. Teraz już wiem jak ważne jest regulowanie męskich brwi.

Głównym powodem, dla którego warto wyregulować brwi jest fakt, że będziemy wyglądać lepiej. Będziemy atrakcyjniejsi i pewniejsi siebie. Zwłaszcza ta sprawa z koronawirusem jeszcze bardziej nas ukierunkowała w stronę regulacji. Większa część naszej twarzy była zakryta i widać było głównie oczy. Ładnie wyregulowany brwi punktowały 😉

Wizyta mężczyzny u kosmetyczki

Polecam pójście do kosmetyczki dla osób, które mają bardzo gęste brwi i nigdy wcześniej ich nie ogarniały. Pani kosmetyczka za pomocą pęsety lub wosku usunie zbędne włoski, oraz wyznaczy nam linie brwi. Koszt takiego zabiego to 10- 20 PLN. Zdecydowanie polecam depilacje woskiem. Jest szybsza i bezbolesna.

Parokrotnie byłem u kosmetyczki i nie czułem się jakoś nieswojo. Pytałem kiedyś czy często mężczyźni korzystają z usług kosmetyczek. Pani powiedziała, że coraz to częściej 🙂 Regulowanie męskich brwi już nie jest aż tak rzadkie jak kiedyś.

Regulacja brwi w domu

Do usunięcia niechcianych włosków będziemy potrzebować pęsety, lusterka, nożyczek, oraz trymera do brwi. Wszystkie te rzeczy Kupisz w Rossmannie, lub pożyczysz od mamy, siostry, lub dziewczyny.

Na początku chciałbym Ci powiedzieć, że lepiej wyrwać za mało włosków, niż za dużo. Lepiej nie zapędzać się za bardzo, ponieważ może to wyglądać słabo.

Krok1

Usuń włosy, które są nad nosem. To one starają się połączyć Twoje obie brwi. Jeśli odczuwasz spory ból, możesz złagodzić te miejsce kostkami lodu. Jeśli włosy są bardzo małe i nie możesz ich złapać, użyj trymera

Krok 2

Zacznij regulować jedną brew. Rozpocznij od usunięcia włosków z dolnej części brwi. Powinieneś pozbyć się wszystkich włosków, które nachodzą na powiekę oka. Następnie postaraj się odwzorować stworzoną linię brwi na drugim oku.

Krok 3

W tym etapie zajmij się usunięcie włosów bo bokach, oraz tych które wychodzą poza górną linie brwi. Jeśli włoski są za małe, użyj trymera do brwi

Krok 4.

Jeśli jakieś włoski są zdecydowanie dłuższe niż inne, ale nie chcesz ich usuwać, przytnij je nożyczkami.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: