Modowe Porady Które Chciałbym Usłyszeć Mając 17 Lat

Panowie
Czasu nie można cofnąć, ale gdyby ta możliwość stała się faktem, na pewno nie popełniłbym wielu błędów modowych. Oszczędziłbym sobie masy nietrafionych stylizacji oraz o wiele wcześniej odnalazłbym styl, w którym czuję się dobrze. Wiem, że w wieku nastoletnim ciężko jest odnaleźć styl, w którym się dobrze czujemy. Czasem boimy się zmian lub nie wiemy, co do nas pasuje. Z moimi dzisiejszymi radami, mam nadzieję, że znajdziecie rozwiązanie na swoje problemy. Sprawdź moje rady na to, jak wyglądać lepiej jako mężczyzna.

Styl moich kolegów nie jest moim stylem

Pamiętam, że w wieku 17 lat wielu moich kumpli chodziło bardzo podobnie ubranych. Zwykłe jeansy, t-shirt, i bluza. Wyglądałem podobnie. Zgaduję, że ubieraliśmy się w tych samych sklepach. Zwykła koszula spowodowała, że mogłem się wyróżnić i dziewczyny bardziej zwracały na mnie uwagę. W Twojej klasie zgaduję, że jest 10 – 15 chłopaków. Postaraj się, aby wyglądać lepiej od nich i zupełnie inaczej.

Pół brody, to nie broda

Zgól ten koper synu. Klasyczny tekst wykrzykiwany w prześmiewczym stylu w stronę mężczyzn ze słabą brodą. Nie chcesz być tym, na którego tak mówią, lub o kim tak myślą. Na szczęście łatwo temu zapobiec. Wystarczy przeczekać okres, kiedy masz niepełny zarost i zapuścić, gdy będzie wystarczająco włosów.

Zwykła koszulka jest lepsza

Uwielbiałem koszulki z Croppa. Cena za jedną koszulkę to około 50 PLN. Teraz wiem, że za taką cenę mogłem kupić 2 koszulki bez żadnego wzoru, które będą pasowały do większej ilości stylizacji. Zamiast tego wybierałem koszulki z jakimiś okropnymi wzorami lub napisami. Płaciłem więcej za gorszy wygląd.

Odpowiedni rozmiar jest kluczem

Z czasem nauczyłem się, że warto oddać koszule, lub spodnie do krawca, który zrobi wymiary i odpowiedni zmieni nasze ubrania. Koszt jest nieduży, a wyglądamy zdecydowanie lepiej. Dla tych którzy nie wiedzą jak wygląda taka wizyta i czy sami mają podać krawcowi wymiary – nie. Weź ze sobą spodnie, które krawiec ma zmniejszyć. W przymierzalni u krawca je założysz i on sam wybada, co zrobić, żeby spodnie na Tobie leżały perfekcyjnie.

Na Instagramie znajdę inspiracje

Instagram to świetne miejsce do znalezienia inspiracji modowych. Wystarczy zescrollować parę zdjęć na hashtagu, który Cię interesuje i po chwili znajdziesz świetne stylizacje. Instagram pomoże Ci w odnalezieniu swojego stylu i sprawi, że będziesz wyglądać lepiej jako mężczyzna.

Zegarek to Twój przyjaciel

Kiedyś mi się wydawało, że nie potrzebuję zegarka. Przecież mogę sprawdzić godzinę na telefonie. Wychodziłem z założenia, że zegarek służy tylko do sprawdzania godziny. Absolutnie nie. Rzadko będziesz sprawdzał, która jest godzina. Zegarek służy do podkreślenia Twojego stylu i wyróżni Cię spośród innych mężczyzn. Pamiętaj, że pierwszy zegarek wcale nie musi być drogi. Pamiętaj żeby nie zasłaniać zegarka rękawami w kurtce. Lekkie podciągnięcie rękawów uwidoczni zegarek i podkreśli stylizacje.

Panowie
Jestem pewien, że na własnym przykładzie jesteście w stanie znaleźć rzeczy, o których chcielibyście powiedzieć sobie w przeszłości. “Nie rób X”, ” Nie kupuj Y”. Takie jest życie, i za 5 lat na pewno będziesz żałowali decyzji, które podejmiecie w tym roku. Ważne jest to, żeby się uczyć na błędach innych osób. Dzięki temu oszczędzicie czas i pieniądze.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: