Jak wyglądać drogo, gdy tak naprawdę jesteś spłukany

Poświećmy chwilę czasu i spójrzmy na celebrytów. Wejdź na swojego instagrama i z pewnością znajdziesz mężczyznę, którego styl Ci się spodoba. Najprawdopodobniej wygląda na bogatego. Ma drogą kurtkę, świetną koszulę, a spodnie jak marzenie. A co jeżeli Ci powiem, że wcale nie musisz być bogaty żeby wyglądać spoko. Zainteresowany? Łap porcje rad jak wyglądać lepiej jako mężczyzna:

Noś Okulary Przeciwsłoneczne

Okulary powinny być Twoim najlepszym przyjacielem. Nie ważne ile kosztowały i z jakiej są firmy. Mają być nieszkodliwe dla Twoich oczu, i z odpowiednim filtrem. Sekretem okularów jest to, że nasza twarz wydaje się być bardziej symetryczna. To sprawia, że wyglądamy przystojniej i tajemniczo. Pamiętajcie proszę, że okulary nadają się tylko na lato i czasem są sytuację ,gdy trzeba je zdejmować.

Zadbaj O Sylwetkę

Sylwetka jest kluczem do tego, aby wyglądać dobrze. Dzięki dobrej budowie ciała nasze ubrania będą na nas świetnie wyglądały. Wyróżnimy się też spośród innych mężczyzn, a dziewczyny to uwielbiają. Większość roboty, żeby wyglądać jak milion dolarów to właśnie siłownia lub ćwiczenia w domu

Nie Bądź Brudasem

Zadbaj o to, jak wygląda Twoje ciało. Każdy zauważy Twój brud za nieobciętymi paznokciami. 2 min roboty, a przynajmniej nie obrzydzasz ludzi wokół. Gól swoje ciało i stosuj regularnie antyperspirant. Nitkuj zęby, a jeżeli masz w zanadrzu parę złotych, możesz też wybielić zęby w razie potrzeby.

Czyść Buty

Uwielbiam chodzić w plenerze. Browarek & ognisko? Mów gdzie i kiedy! Buty po tym są zabrudzone i trzeba je wyczyścić. Jeżeli chcesz wyglądać porządnie, to bezapelacyjnie czyść swoje buty. Osobiście staram się dbać o buty i używać produktów do pielęgnacji. To samo Ci polecam. Zwykłe trampki możesz nastawić na półgodzinne zimne pranie i Dodaj ten produkt jako płyn do prania.

Zakładaj Dobrane Ubrania

Wyobrażasz sobie znaną osobę, która ma świetne ciało, ale chowa je pod za dużą koszulką? Takie osoby wyglądają jakby chciały ukryć to, że są grube albo są modowymi przegrywami. Od dziś ty taki nie możesz być. Sam mam bzika na punkcie koszul, ale jak nie ma mojego rozmiaru, to sobie daruje. Szkoda pieniędzy, zwłaszcza że nie wygląda to dobrze. Doskonałym przykładem są tutaj garnitury. Garnitury często są szyte na miarę właśnie po to, żeby podkreślić sylwetkę i wygrzebać co najlepsze w Twoim wyglądzie.

Doceń Pierwsze Wrażenie

Jak cię widzą, tak cię piszą. Często oceniamy ludzi po tym, jak wyglądają. Patrzymy na to, co mówi o nich ich mowa ciała. Powinieneś unikać wkładania dłoni do kieszeni. Nawet gdy nie jesteś pewny siebie, to Twoja mowa ciała może mówić inaczej. Stań prosto, ramiona daj do tyłu, a klatkę piersiową przed siebie. Wygląda to lepiej niż łapy w kieszeniach. Koszt? 0 PLN

Tkanina > Marka

Nawet jak krucho u ciebie z pieniędzmi, to i tak musisz od czasu do czasu coś kupić. Ja zazwyczaj mam ból kupując coś za pełną kwotę, dlatego wyszukuję, i czekam na promocje. Pamiętaj, że na lepszy wygląd nie wpływa logo na koszulce, a tkanina, z której ta koszulka jest wykonana. Jakość bawełny ma ogromny wpływ na to, ile koszulka z tobą zostanie. Cena wcale nie będzie droższa od tej z ogromnym logo.

Męska Kurtka Skórzana

Moje życie modowe potrafię podzielić na dwa etapy. Przed kupieniem kurtki skórzanej i po. Kurtka skórzana jest tak bardzo uniwersalna, i tak rzadko zakładana przez osoby w młodym wieku, że z łatwością się wyróżnisz. To jest najdroższy z punktów w tym zestawieniu, ale wart swojej ceny. Styl bad boya zawsze był i będzie aktualny. Taka kurtka sprawi, że będziesz wyglądać dobrze jako mężczyzna. Połącz kurtkę skórzaną + okulary przeciwsłoneczne + akcesoria na rękę. Kobiety to uwielbiają. Ten styl na instagramie przejawią się bardzo często!

Kupuj Podróbki

Za niewielką kwotę możesz się pokazać, że stać Cię na markowe ubr… Nie kupuj podróbek. I tak większość osób będzie wiedziała, że to fake. Jeżeli chcesz wyglądać dobrze jako mężczyzna, nie możesz być chodzącą reklamą. Kup zwykłą basic białą koszulkę, która pasuje do dziesiątek stylizacji.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: