Długie Męskie Włosy- Dlaczego ich nie polecam

Długie męskie włosy to marzenie wielu z nas. Sam kiedy byłem młodszy obserwowałem mase gwiazd, które miały długie włosy. Sam chciałem być jak oni. Teraz gdy mam długie włosy (długość mniej więcej do ramion) wiem jakie są minusy posiadania takich włosów.

Jeżeli planujesz zapuszczać dłuższe włosy, powinieneś poczytać co mam do powiedzenia i zapoznać się z moimi obserwacjami.

Mycie długich włosów

To trwa wieczność. Dokładniej mówiąc suszenie ich. W przypadku krótkich włosów, całość zajmowała chwilę. Teraz muszę najpierw umyć je dokładnie szamponem, nałożyć odżywkę na większą powierzchnie włosów (co oczywiście dłużej trwa) i po umyciu suszyć je około 15 minut. MASAKRA

Jest spora szansa, że się na nich położysz

Już się do tego przyzwyczaiłem, ale przez pierwsze miesiące cały czas się irytowałem gdy to miało miejsce. Leżałem swoim barkiem na włosach i gdy chciałem wstać, to mocno szarpałem za włosy i bardzo, ale to bardzo mnie to bolało.

Zapychasz odpływ

Jeżeli Twoja mama miała długie włosy, to pewnie znasz ten scenariusz. Jeśli miałeś siostra, to na 100 pro nie jest Ci obcy widok włosów w odpływie pod prysznicem lub w wannie. Od kiedy mam długie włosy, to ja jestem winowajcą, który jest odpowiedzialny za zatkane rury :/. Dodatkowym minusem jest fakt, że włosy są wszędzie. Zwłaszcza jesienią wypadają one obficiej niż zwykle.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: