Dlaczego kobiety mnie nie chcą.

Brzmi jak pytanie, na które łatwo można znaleźć odpowiedź. Zazwyczaj możemy myśleć, że albo dana kobieta jest zajęta, albo jesteśmy brzydcy. Oprócz tych dwóch odpowiedzi jest jeszcze pare innych, o których mogłeś nie pomyśleć. Dziś spróbuję Ci pomoóc żebyś znalazł odpowiedź na pytanie “dlaczego kobiety mnie nie chcą?”.

Sam kiedy założyłem tindera 3 lata temu miałem jakieś 5 par… Jak się pewnie domyślasz nie był to super atrakcyjne kobiety. Pozmieniałem parę rzeczy w życiu i teraz na spokojnie miałbym setki par. Nie będzie to poradnik typowo tinderowy. Chciałem Ci pokazać, że byłem w Twoim miejscu.

1. Twoja mowa ciała

Jeśli mało wiesz na temat mowy ciała, to moim zdaniem czeka Cię sporo nauki. Dlaczego? Ponieważ to co mówimy to jedno, a to co nasze ciało pokazuje to drugie. Na mowe ciała składa się mnóstwo rzeczy. Gestykulacja, ton głosu, postawa, sposób w jaki siedzimy. Jeśli nie zwracamy na to uwagi, to możemy się spalić w oczach kobiet, na których nam zależy. Jeśli rozmawiając z kimś garbimy się, uciekamy wzrokiem i dodatkowo trzymamy dłonie w kieszeni to nie wyglądamy na interesującą osoba.

Jestem przekonany, że w Twoim otoczeniu jest kolega, który ma ogromną popularność wśród kobiet. Każdy ma takiego znajomego. Jestem pewien, że jego mowa ciała jest na świetnym poziomie. Być może nawet o tym nie wiem. Może się tego nie uczył. Może ma w sobie “to coś”. Polecam Ci ten filmik na temat mowy ciała, oraz materiał na moim kanale.

2. Nie dbasz o siebie

Na moim kanale youtube często wspominam, że mamy w sobie coś na wzór licznika atrakcyjności. I przykładowo na ten moment możesz dbać o siebie na 30%, ale jeśli tylko poczynisz jakieś działania, to możesz wyglądać na 60 % swoich możliwości. Ja sporo procent zyskałem bo tym jak zapuściłem włosy i brodę. Momentalnie wzrosła mi pewność siebie.

Dbanie o siebie jest to też dobór odpowiednich ubrań, oraz używanie kosmetyków do twarzy. Nie można zapomnieć też o zapewnieniu sobie odpowiedniej sylwetki. Pamiętaj, że to wszystko możesz robić stopniowo. Więcej na ten temat powiedziałem w tym filmiku.

3. Jesteś nieśmiały

Byłem hardkorowym introwertykiem. Jestem w stanie powiedzieć, że byłem na tyle skrajny, że było we mnie około 85% introwertyzmu na 15% ekstrawertyzmu. Byłem bardzo nieśmiały i nie potrafiłem do nikogo zagadać. Wolałem siedzieć samemu. Nie mówię, że jest w tym coś złego. Postanowiłem jednak, zamiast siedzieć jak lamus cicho w kącie, to zamienię to w lekką tajemniczość. Z biegiem czasem stałem się bardziej ekstrawertyczny. Pomogły mi z tym książki. Pamiętaj, że ważne żebyś nie robił nic na siłę. Możesz pozostać nieśmiały. Ja zdecydowałem, że skończę z tym.

W budowaniu pewności siebie na pewno pomogą Ci książki, filmiki na YouTube, oraz poznanie siebie. Kolejny raz polecam Ci ten kanał żeby być trochę mniej nieśmiałym. Oczywiście jeśli nieśmiałość Ci przeszkadza.

4. Bądź taką osobom jakiej szukasz

Ta rada mi pomogła, kiedy sam szukałem drugiej połówki. Jestem pewien, że masz w głowie jakieś wyobrażenie swojej przyszłej partnerki. Ważne jest żebyśmy starali się być tacy jak partnerka, o której myślimy.

Przykładowo jeśli chcemy aby nasza partnerka sporo biegała, nie paliła papierosów i mówiła po hiszpańsku, to najłatwiejszym rozwiązaniem jest żebyśmy właśnie robili te rzeczy. Jeśli nic nie robisz w kierunku stania się interesującym dla kobiet, to kiedy znajdzie się potencjalna osoba, nie będziesz miał wiele do zaoferowania. W ten oto sposób przechodzimy do punktu piątego, czyli:

5. Nie wyróżniasz się

Tak jak ty masz w głowie obraz swojej idealnej partnerki, tak ona ma jakieś wyobrażenie o mężczyznach i jeśli nie będziesz się wyróżniał spośród innych mężczyzn, to będzie Ci trudniej. Co to znaczy wyróżnij się?

Jeżeli chodzisz jeszcze do szkoły, to łatwo jest znaleźć odpowiedź. Spójrz na kolegów z klasy dookoła i bądź inny. Jeśli chodzi o ubiór, to polecam bransoletki, zegarek lub jakiś rzemyk. Cenowo wiele nie zapłacisz, a już będziesz inny niż reszta mężczyzn. Ubierz się inaczej – zgaduję, że w Twojej klasie chłopcy chodzą często w dresach, albo są streetwearowcami. Tym łatwiej dla Ciebie jest znaleźć ubrania, które przedstawią Cię w lepszym świetle. Pamiętaj, że zawsze można się wyróżnić negatywnie… Tego raczej nie chcemy.

Jak ja postanowiłem się wyróżniać, to zadecydowałem zapuścić włosy, oraz ubierać się na styl “bad boy”. Brzmi zabawnie, ale lubię ten wygląd. Raczej nie tłumacze tego na polskie niegrzeczny chłopak, bo brzmi raczej żałośnie. Mimo wszystko styl na czarno, kurtka skórzana, bransoletki, to jest co co wygląda świetnie.

Podsumowanie

To tylko część rzeczy, które mogą być powodem tego, że nie możesz znaleźć partnerki. Są to rzeczy, które w moim przypadku zdecydowanie nie pomagały mi znaleźć nikogo kto by się mną zainteresował. Parę lat później, po wyćwiczeniu paru cech, po lepszym poznaniu siebie i po zaczęciu dbać o to jak wyglądam, nie mam problemu. Nawet najmniejszego, żeby znaleźć kobietę, która chciałaby się ze mną umówić. Kwestia czasu, oraz pracy. Im bardziej będziemy dbać o siebie, tym lepiej na tym wyjdziemy

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: