Błędy Modowe Nastolatków

Bycie nastolatkiem nie jest łatwe. Sam przez to przechodziłem Uczenie się tony bezsensownych rzeczy, słuchanie się rodziców i pierwsze randki. Wiele osób w tym właśnie wieku chce zmienić swój styl, ale nie jest to takie łatwe jak może się dla niektórych zdawać. Jest parę rzeczy, których zdecydowanie nie możesz robić jako nastolatek, jeśli chcesz się ubierać z głową. Sam przechodziłem przez ten etap ze strachem. Jakie ubrania do mnie pasują. Czy ta koszula jest modna… masakra. Jeżeli chcesz czuć się dobrze w swoich ubraniach, to doskonale trafiłeś. Panowie, łapcie dzisiejsze rady na to, jakich błędów unikać jako nastolatek.

Nie Nosisz Akcesorii

Najzwyklejsze bransoletki mogą zwrócić uwagę dziewczyny, która Ci się podoba na Twoją osobę. Wydatek rzędy paru dyszek sprawi, że będziesz wyglądał o wiele lepiej. Na trochę wyższej półce są zegarki. Wiele osób uważa, że nie ma sensu nosić zegarków. Przecież można sprawdzić godzinę w telefonie. Panowie. Tu nie chodzi o sprawdzanie czasu. Uwierz mi, że rzadko będziesz sprawdzał godzinę na zegarku. Tu chodzi o kolejną drobnostkę, która podkreśli Twój styl.

Słuchasz Rad Stylistycznych Od Rodziny

Nie słuchaj swojej mamy, taty, wujka lub randoma z internetu. Znajdź osobę, której styl Ci się podoba. Zwróć uwagę na to, jakie ubrania ta osoba nosi i w ten sposób znajdź odpowiednie ubranie dla siebie. Wiem jak jest… Często Twoi rodzice płacą za Twoje ubrania i sugerują, co powinieneś kupić. Jako nastolatek czas odciąć pępowinę… Jeżeli Twoja mama nie jest stylistką, to nie powinieneś słuchać jej modowych rad. Szukaj inspiracji na pinterescie, lub instagramie. Pamiętaj żeby wybrać ubrania dopasowane do Twojej sylwetki.

Chodzisz W Za Dużych Ubraniach

Unikaj jak ognia zbyt dużych ubrań. Sam przez to przechodziłem na początku technikum. Byłem lekkim grubaskiem, który chodził w ubraniach o 2 rozmiary za duże. Najgorzej jest chodzić w za dużych spodniach, które trzeba mocno docisnąć paskiem i podwijać przy nogawkach. Sam mam problem z tym, że potrzebuję długich spodni, będąc jednocześnie chudym. Jednak po dłuższym czasie poszukiwań znajdziesz takie, za które warto dopłacić parę PLN, i nie być modowym przegrywem.

Nie Zmieniasz Fryzury

Zmieniaj fryzury. To jest rada, którą chciałbym otrzymać jako nastolatek, gdy zaczynałem technikum. Dopiero w 4 klasie odważyłem się coś zmienić. Wcześniej chodziłem do fryzjerki, która mnie ścinała zawsze tak samo. Nie popełniaj mojego błędu. 1 Września powinien być dla Ciebie dniem, kiedy pokazujesz się w świetnej stylizacji, oraz z niesamowitą fryzurą. Nie musisz ścinać włosów, lub zapuszczać boków. Możesz testować poprzez zaczes w inną stroną, lub dla odmiany do tyłu.

Używasz Za Dużo Perfum

Racja. Perfumy są ważne. Sam nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez użycia perfum. Wielu mężczyzn używa jednak zbyt dużo zapachu. Nie tylko w czasach szkolnych, ale też w dorosłym życiu. Tobie, mi, innym. Każdemu przeszkadza zbyt intensywny zapach perfum. Zdradzę Ci sekret, ile perfum powinieneś używać. Użyj takiej ilości żeby tylko osoby obok Ciebie Cię czuły. Nie cała klasa. Rekomendowana ilość psiknięć to 3-4 w zależności od intensywności perfum.

Jesteś Taki Sam Jak Inni

Nie chodź ubranym tak jak reszta twoich kumpli. Najlepszy komplement od innego mężczyzny może być wtedy gdy się Ciebie pyta gdzie kupiłeś koszule, bo mu się podoba. Twoi znajomi mogą chodzić ubrani cały czas w identyczne ubrania. Teraz już wiesz, że błędem jest ubieranie się tak samo. Małe kroki. Zacznij od akcesorii aby później stopniowo przechodzić wyżej i wyżej. Dobrym przykładem jest chodzenie w zimę w płaszczu, a nie tak jak większość w kurtce.

Zakładasz Podróbki

Nie kupuj podróbek. Jest tak wiele powodów, że nie wiem od czego zacząć. Jakość produktu nie jest zazwyczaj warta ceny. Podróbka markowej koszulki może kosztować 30 zł minimum. Za tę cenę kupisz już zwykły t-shirt całkiem dobrej jakości, który będzie Ci pasował do wielu stylizacji. Rozumiem, że chciałbyś mieć oryginalne produkty, każdy chciałby mieć na to pieniądze, ale lepiej postawić na jakość niż na podróbki.

Chodzisz W Białych Skarpetkach

Płeć piękna patrzy na szczegóły. Dlatego powinieneś przywiązać wagę nawet do skarpetek. Nie możesz chodzić w długich białych skarpetkach, które sięgają do połowy łydki. Nawet jak są z nike lub adidasa. Najlepiej kupić stopki lub skarpetki z odpowiadającym Ci wzorem (polecam H&M do kupienia skarpetek we wzory). W przypadku garnituru skarpetki powinny być czarne, lub w tym samym kolorze co buty.

Ubierasz Się Na Bazarze

To ostatnie miejsce, gdzie znajdziesz stylowe ubrania. Bazary są miejscami gdzie są niemodne produkty słabej jakości. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma innego miejsca na zakup ubrań, to kup przez internet, i zapłać przy kurierze. Na bazarze kupisz tylko dziwne koszulki z bezsensownymi napisami odnoszącymi się do niczego.

W momencie gdy zaczynasz być nastolatkiem często stawiasz przed sobą różne oczekiwania. Wielu chłopców pragnie stać się wreszcie mężczyznami, którzy mają powodzenie u dziewczyn. Mam nadzieje, że weźmiesz sobie rady do serca, i postawisz pierwsze kroki w dorosłość.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: