6 dodatków, które dziewczyny uważają za atrakcyjne

Każdy z nas ubiera się w taki sposób, żeby podobać się samemu sobie. Określamy styl, w którym czujemy się swobodnie i atrakcyjnie. Nie powinniśmy zwracać uwagę na to co jest aktualnie modne. To jest oczywiście moje zdanie. Mimo wszystko dobrym pomysłem będzie sprawdzenie, czy któraś rzecz z listy będzie dla nas 😉

Ubrania, które podkreśla Twoje mięśnie

Koła na nowo nie odkryłem. Spora część kobiet jest zafascynowana męską muskulaturą. Ćwiczenia powinniśmy zrobić przede wszystkim dla zdrowia, ale sporym plusem będzie to, że spodobamy się kobietom. Pomocny w tym wszystkim będą ubrania, które podkreślają nasze mięśnie. Dobrze dobrane ubrania będą Twoim przyjacielem

Buty, na które faktycznie można zwrócić uwagę

Zwykłe adiki, albo nike są przereklamowane. Jeśli jesteś kobietom, to dziesiątki Twoich kumpli chodzi w tych samych lub podobnych butach. W tym właśnie momencie dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po buty, które mogą nas wprowadzić w świat trochę bardziej elegancki. Sięgnięcie po casualowe trzewiki będzie często dobrym pomysłem. Oczywiście do tego trzeba jeszcze dodać lekką zmianę stylizacji. Mimo wszystko, to te buty mogą nas świetnie wyróżnić. Kobiety są fankami butów. Na pewno zwrócą uwagę na to jakie masz na sobie.

Ciemne ubranie

Częstym problemem kiedy jesteśmy młodzi jest to, że jeszcze nie znamy siebie za dobrze (nie myśl sobie, że z czasem się to zmieni ;)). Skoro siebie nie znamy, to problemem może być dobranie odpowiednich ubrań. Nie wiemy co nam się podoba, co do nas pasuje. Wtedy najłatwiejsza opcją jest ubieranie się na czarno. Czarny zawsze pasuje. Dodatkowym plusem jest to, że kobiety lubią mężczyzn ubranych na czarno. Styl bad boy / niegrzeczny chłopak są często pożądane przez kobiety. Niezbędne przy tworzeniu tego stylu będą:

AKCESORIA

Kobiety często zwracają uwagę na szczegóły. Pomyśl o tym w ten sposób: Kobiety mają kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki, oraz częściej niż część mężczyzn – zegarki. Tym bardziej zwrócą uwag na Ciebie, kiedy będziesz miał na sobie akcesoria. Sam jestem ogromnym fanem różnych akcesoriów. Zegarek i bransoletki sprawią, że Twoja ręka nie będzie taka naga, gdy jesteś w zwykłym t-shircie, lub kiedy masz podciągnięte rękawy.

Golf

Kiedy jesteś w szkole średniej, daje sobie rękę uciąć, że nikt z Twoich znajomych nie chodzi w golfie. Tak się składa, że golf zatoczył koło i znów jest popularny. Nie pasuje on do części mężczyzn, ale jeśli będziesz na zakupach, to warto przymierzyć i sprawdzić czy nie zostanie on Twoim przyjacielem.

Kurtka Skórzana

Moje życie modowe dziele na etap zanim kupiłem kurtkę skórzaną, oraz na etap po tym. Jest to wspaniały wyróżnik. Podczas, gdy wielu mężczyzn zakłada zwykłe kurtki, mniejsza część płaszcze, wtedy pojawiasz się Ty. Ubrany cały na czarno w kurtce skórzanej, z akcesoriami, i świetnymi butami.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: