5 Znaków Że Się Źle Ubierasz

Panowie, zastanawiacie się pewnie jak się dobrze ubierać. W tym wpisie pokaże Ci coś zupełnie innego. Rzeczy, które automatycznie wskazują na to, że się źle ubierasz. Tu nie zawsze chodzi o detale. Często są to ogromne rzeczy na które trzeba zwracać uwagę. Obczaj porcję znaków ode mnie, które pokażą jak się dobrze ubierać.

Masz Brudne Buty

Zapewne masz świadomość, ze na studniówkę, lub na randkę nie możesz pójść w brudnych butach. To samo się tyczy codziennych sytuacji. Pokaz się jako czysta, schludna osoba. 5 minut może Cię uchronić od wstydu w oczach kobiety. Do czyszczenia białych butów najczęściej używam zmywacza do paznokci. Działa cuda!

Chodzisz W Za Dużych Ubraniach

Najczęściej spotyka się to w przypadku spodni. Sam mam z tym ogromny problem. Jestem niewymiarowy, i większość moich spodni jest na mnie za krótka, podczas gdy w pasie dobrze leżą. Kupowałem więc za szerokie spodnie, i spinałem je paskiem. Efekt? No tak średnio bym powiedział. Dużo za duże spodnie. Lepiej poszukać trochę dłużej, i mieć odpowiedni rozmiar niż latać po mieście w złym rozmiarze. To się tyczy również innych ubrań. Nie tylko spodni

Jesteś Chodzącą Reklamą

Wiem, że spoko jest mieć ubrania z Hugo Bossa, albo Calvina Kleina. Ale stary… nie możesz być chodzącą reklamą. Pomijam fakt, że większość osób które mijasz na ulicy chodzą w podróbach. Nie mam nic do ubrań marki premium. Pamiętaj jednak, że Twoim celem powinno być wyróżnienie się poprzez odpowiednio dobrane ubrania, a nie przez wielki napis na środku Twojej koszulki. Kupując koszulki zwracaj uwagę na cenę, jakość, komfort, i styl. To wszystko może się zgrać. Ta koszulka obok zdecydowanie lepiej by wyglądała bez jakiegokolwiek napisu.

Chodzisz w “śmiesznych” koszulkach

Wiesz o jakie koszulki mi chodzi? Wszelkiego rodzaju napisy / żarty / nawiązania do gier / filmów/ seriali. Odpada. Koszulki dla par, koszulki z okazji rocznicy, koszulki z dziwnymi nadrukami, z postaciami. Nawet koszulki piłkarskie. Wszystko. Nie. Lepiej jest żeby kobieta zapamiętała Cię jako stylowego mężczyznę, a nie fana Narcosa, lub PSG. Pewnie i tak myśli ze to jakaś gra…

Twój Portfel Jest Przepchany

Diabeł tkwi w szczegółach, a kobiety zwracają na szczegóły ogromną uwagę. Jeżeli Twój portfel jest pełen paragonów, niepotrzebnych kart, i groszówek, to zrób coś z tym. Portfel nie może być na tyle duży żeby był widoczny z Twojej kieszeni w spodniach.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: