5 rzeczy, które codziennie robisz źle

Panowie,
Codziennie staramy się wyglądać jak najlepiej. Dążymy do tego, żeby nas styl wyrażał to, jacy jesteśmy. Istnieje lista codziennych rzeczy, które wielu mężczyzn źle robi. Czy masz tak, że patrząc na swój styl 5 lat, temu śmiejesz się z siebie? Jak mogłeś chodzić w tak dziwnych ubraniach? To znaczy, że wciąż się rozwijasz, i polepszasz swój wygląd. Łap rady, które sprawią, że będziesz wyglądał na 100% Twoich możliwości.

Wrzucanie słabych zdjęć

Panowie. Na Instagramie spędzam sporo czasu i widzę bardzo często złej jakości zdjęcia. Zdjęcia robione od dołu, w złym świetle, które kompletnie nie przedstawiają nas jako samca alfa. BŁĄD. Absolutnie nie mówię, że powinieneś wziąć profesjonalnego fotografa, lub kupić drogi sprzęt. Nie tędy droga. Poszukaj poradników jak zrobić świetne zdjęcie. Znajdź na Instagramie inspirację i sprawdź jak niektórzy robią zdjęcia. Wyobraź sobie, że zarywasz do pewnej kobiety, która chce pokazać koleżance Twoje zdjęcie. Powinieneś wyglądać jak najlepiej. Myśl tak o każdym zdjęciu, które wrzucasz.

Myjesz włosy codziennie

Nie ma absolutnej potrzeby robienia tego. Na skórze Twojej głowy powstaje bud i łój, ale w po jednym dniu nie ma aż tak dużej ilość, żeby trzeba było to zmywać. Chyba że masz przetłuszczone włosy. Codzienne mycie włosów zabija naturalną obronę włosów. Po paru tygodniach od zaprzestania codziennego mycia zobaczysz ogromną różnice w jakości swoich włosów.

Nie myjesz dłoni

Coronavirus trochę nagłośnił sprawę braku higieny u wielu osób, ale zgaduję, że problem ten wciąż istnieje. Będąc w toaletach publicznych, bardzo często widzę osoby, które po wyjściu z toalety nie myją rąk. Sick. Panowie, myślicie że kobieta do której się tak spieszycie jest zadowolona z tego powodu? Wiem, że istnieją też osoby, która po dwójce nie idą do umywalki… Chyba nie mam jaj, żeby zapytać takiej osoby co ona ma w głowie. Jeśli kiedyś jednak się odważę, dodam odpowiedź na facebooku

Nie ogarniasz brody

Broda jest świetna. Jestem ogromnym fanem brody i staram się dbać o swoją. Problemem w Polsce jest to, że wiele osób ma włosy na twarzy… i w sumie tyle. Jest pakiet podstawowych rzeczy, które powinieneś robić, aby Twoja broda nie wyglądała okropnie. Strzyżenia jej na dole (tak aby nie nachodziła ona na szyję), oraz strzyżenie górnej części brody (te włosy, które zdecydowanie wychodzą poza schemat brody). Podstawą jest też używanie kartacza do brody, Dzięki temu wskażesz włosom, w którą stronę mają rosnąć.

Zapominasz o twarzy

Skóra na twarzy jest całkowicie inna niż na reszcie ciała Panowie. Jest o wiele bardziej narażona na czynniki zewnętrzne. Jako mężczyźni, którzy dbają o siebie, powinniśmy stosować odpowiednie kosmetyki. Podstawą jest żel do czyszczenia twarzy, peeling 2 razy w tygodniu, i krem nawilżający. Bez obaw. Twoja mam pewnie ma takie rzeczy. Dzięki tym prostym zabiegom Twoja twarz będzie wyglądała wiele lepiej i będzie wyglądała czysto. Pamiętaj, żeby poznać jaki typ skóry masz. Jeżeli masz skórę suchą, nie powinieneś stosować produktów dla skóry tłustej.

Panowie. Zawsze powtarzam, że diabeł tkwi w szczegółach. Rzeczy powyżej nie są szczegółami, a podstawami, które każdy mężczyzna powinien robić. Pamiętajcie, że kobiety widzą więcej niż my i szczegółowo zwracają na nas uwagę.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: