5 Lifehacków Jak Mężczyzna Może Wyglądać Lepiej

Ubieranie się ładnie i modnie wcale nie musi być drogie. W sumie to nie powinno być. Przygotowałem lifehacki dla mężczyzn dzięki, którym będziesz mógł wyglądać lepiej.

Sprawdź świetne lifehacki dla mężczyzn:

1. Podwijaj rękawy w koszuli

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na podkreślenie swojego casualowego stylu. Zakładanie koszul i podwijanie rękawów było moim pierwszym krokiem, gdy zaczynałem ogarniać modę. Dobrym dopełnieniem jest rozpięcie koszuli (oczywiście pod spodem powinieneś nosić t-shirt 😉 ), oraz założenie akcesoriów, takich jak zegarek lub bransoletki.

Najlepsze w podwiniętych rękawach jest to, że kobiety to uwielbiają. Nie mam zielonego pojęcia czym to jest spowodowane.

2. Zakładaj okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne dodają nam lekkiej tajemniczości. Na tyle dużej, że czasem możemy się poczuć jak James Bond, lub Agent CSI. Dla wielu osób jest to powód, żeby założyć okulary. Dla Ciebie jednak jest to dobre rozwiązanie, ponieważ okulary sprawiają, że nasza twarz jest bardziej symetryczna. Jest to plusem, ponieważ symetryczna twarz jest zdecydowanie atrakcyjniejsza. Okulary mają na tyle dużą powierzchnię , że nakładają złudzenie dużego prawdopodobieństwa prawej strony do lewej.

3. Zakładaj czarne ubrania

Wiem, ile może zająć poszukiwanie własnego stylu. Czasem marnujemy na to czas, a czasem pieniądze. Kupujemy ubrania, które w sumie nam się nie podobają, lub ich nigdy nie zakładamy.
Jeżeli masz takie problemy, to podrzucam Ci rozwiązanie – ubieraj się na czarno. Ten kolor zawsze dobrze wygląda na mężczyznach. Nigdy nie wyjdzie z mody, więc ubrania wystarczą Ci na długo.

4. Ubierz się zbyt elegancko niż niewystarczająco elegancko

Nigdy nie chcesz być tym facetem, który jest źle ubranym. A zawsze jest ktoś taki na weselu lub rozpoczęciu roku szkolnego. Zdecydowanie lepiej jest się wyróżniać poprzez zbyt elegancki styl, niż być wytykanym, że się źle ubraliśmy.

5. Postaw na dobre jakościowo ubrania

Równanie jest proste. Dobre jakościowo tanie ubrania > markowe ubrania.
Dlaczego? Markowe ubrania premium zawsze mają parokrotną przebitkę cenową. Wiąże się to tylko i wyłącznie z tym, że mają logo na środku koszulki, lub napis na całą szerokość.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupienie tańszych koszulek bez jakichkolwiek napisów. Ich jakość jest często lepsza. Pozwolą Ci też na więcej możliwości stylizacji.

Panowie, sam jestem typem, który nie lubi wydawać pieniędzy. Jest jednak możliwość ubierania się modnie za nieduże pieniądze. Warto wspomnieć, że nie ma nic złego w kupowaniu ubrań w lumpexach, lub second handach. Sam tak robiłem i robię.

Najważniejsze jest żebyś Ty czuł się dobrze w tym co ubierasz.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: